تعمیر لباسشویی اوشن در مشهد

مرکز تعمیرات لباسشویی اوشن با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی اوشن با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام نقاط مشهد در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات لباسشویی اوشن خود با شماره تلفن 91011680-051 تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات لباسشویی اوشن میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

چگونه 10 مشکل رایج لباسشویی و خشک کن را برطرف کنیم

مشکلات ماشین لباسشویی یا خشک کن هرگز خبر خوبی نیست. تعمیر یا تعویض بیشتر واحدها ممکن است یک بسته هزینه داشته باشد، اما چه کسی می‌خواهد با کشیدن لباس‌ها، حوله‌ها و ملحفه‌های کثیف خانواده‌تان به خشک‌شویی ضربه بخورد؟

ممکن است بتوانید ماشین لباسشویی یا خشک کن خود را تحت ضمانت خانه خود تعمیر یا تعویض کنید. یا در برخی موارد خرید گارانتی لوازم خانگی نیز منطقی است. اما ابتدا باید یک یا دو چیز در مورد تشخیص مشکلات ماشین لباسشویی و خشک کن بدانید. اگر می‌دانید با چه نوع مشکلی روبرو هستید، می‌دانید که آیا این چیزی است که می‌توانید به راحتی خودتان آن را برطرف کنید – یا وقت آن رسیده است که با افراد حرفه‌ای تماس بگیرید.

مشکلات ماشین لباسشویی

1. واشر روشن نمی شود

اگر ماشین لباسشویی شما اصلا روشن نمی شود، مشکل می تواند از منبع تغذیه ماشین لباسشویی و همچنین کلید درب، دستگیره تایمر یا موتور ماشین لباسشویی باشد. اگر ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود اولین کاری که باید انجام دهید این است که تابلوی برق خانه خود را از نظر قطعی مدار خاموش بررسی کنید.

اگر قطع کننده قطع نشده باشد، ممکن است مشکل از خود پریز باشد. ممکن است نیاز به تعویض توسط یک برقکار ماهر داشته باشد. از طرف دیگر، موتور واشر ممکن است بیش از حد گرم شده باشد. در این صورت، قبل از شروع مجدد ماشین لباسشویی، باید خنک شود.

همچنین باید سوئیچ درب را که باید از پلاستیک ساخته شده و در زیر درب قرار دارد، بررسی کنید تا ببینید آیا به درستی کار می کند یا خیر. سوئیچ درب به واشر این امکان را می دهد که بداند درب بسته است و اگر سوئیچ درب بیرون رفته باشد کار نمی کند. در برخی از واشرها، اگر دستگیره تایمر دقیقاً با گرافیک روی صفحه کنترل مطابقت نداشته باشد، چرخه اجرا نمی شود. می توانید با پیشبرد تایمر و تلاش مجدد این مشکل را برطرف کنید.

2. واشر به طور کامل تخلیه نمی شود

تعمیر لباسشویی اوشن در مشهد
تعمیر لباسشویی اوشن در مشهد

زهکشی ضعیف می تواند نتیجه گرفتگی شلنگ تخلیه یا پمپ تخلیه معیوب باشد. در حالی که ممکن است بتوانید خودتان با شستن شیلنگ تخلیه مسدود شده آن را با شلنگ باغچه باز کنید، پمپ مسدود شده، گیر کرده یا خراب شده باید توسط تعمیرکار تعویض شود. گاهی اوقات، اجسام خارجی مانند جوراب، خودکار، لوله‌های مومیایی لب، اسباب‌بازی‌های سرگردان یا سکه‌ها بین وان و سبد قرار می‌گیرند و از زهکشی جلوگیری می‌کنند. این هم برای یک تعمیرکار.

با این حال، زهکشی ضعیف می تواند نتیجه استفاده بیش از حد از مواد شوینده باشد. اگر مقدار زیادی کف در ماشین لباسشویی شما وجود دارد، سعی کنید از صابون کمتری استفاده کنید و ببینید آیا با این کار مشکل حل می شود.

پیمانکار به صاحب خانه در خشک کن کمک می کند

3. درام واشر تکان نمی خورد

اگر درام ماشین لباسشویی شما تکان نمی خورد، ممکن است آن را بیش از حد بارگذاری کنید یا به طور نامناسب بارگیری کنید. مطمئن شوید که لباس های زیادی را در ماشین لباسشویی قرار نمی دهید و آنها را به طور مساوی در اطراف همزن پخش می کنید.

اما اگر ماشین لباسشویی را بیش از حد بار نکنید، چه؟ این احتمال وجود دارد که مشکل از کلید درب، تسمه، پمپ تخلیه یا موتور شما باشد. شاید لازم باشد با یک تعمیرکار تماس بگیرید. با این حال، ابتدا مطمئن شوید که تنظیم سرعت شما بین دو سرعت گیر نکرده است.

4. واشر نشت می کند

مواد شوینده بیش از حد نیز می تواند باعث نشت ماشین لباسشویی شما شود، بنابراین، مجدداً مطمئن شوید که صابون زیاد داخل آن نریزید. در غیر این صورت، ممکن است با شلنگ تخلیه یا پر کردن، شیر ورودی آب، پمپ تخلیه، درزگیر وان یا وان یا حتی در دستگاه پخش کننده سفید کننده خود مشکل داشته باشید. اگر از شیلنگ تخلیه نشتی دارید، بررسی کنید که به درستی وصل شده باشند و گرفتگی نداشته باشند. اگر این شیلنگ ها آسیب دیده باشند، ممکن است بتوانید خودتان آنها را تعویض کنید. در غیر این صورت با تعمیرکار تماس بگیرید.

5. واشر در طول چرخه حرکت می کند یا تکان می خورد

ماشین لباسشویی که در طول چرخه در سراسر اتاق می رقصد ممکن است بار نامتعادل داشته باشد. اگر نه، بررسی کنید که کف شما همسطح باشد. در صورت لزوم، می توانید از یک تکه تخته سه لا و مقداری شیلنگ برای ایجاد یک پایه صاف برای واشر خود استفاده کنید. همچنین ممکن است بتوانید واشر خود را با تنظیم پایه های آن تراز کنید.

مشکلات خشک کن

تعمیر لباسشویی اوشن در مشهد
تعمیر لباسشویی اوشن در مشهد

1. خشک کن داغ نمی شود

اگر خشک کن شما داغ نمی شود اما در حال غلتیدن است، احتمالاً باید با یک تعمیرکار تماس بگیرید. مشکل می تواند فیوز حرارتی، ترموستات، عنصر گرمایش، کلید دما، تایمر یا سیم برق باشد. در خشک کن های گازی، مشکلات مشعل یا جرقه زن می تواند باعث غلتش سرد شود.

2. موتور کار می کند، اما خشک کن غلت نمی زند

این می تواند ناشی از ساییدگی یا شکستگی تسمه، گیرکردن موتور یا فرسوده غلتک های پشتیبانی درام باشد. برای این مشکل باید با تعمیرکار تماس بگیرید.

3. خشک کن اصلا روشن نمی شود

مانند واشرها، مشکل می تواند منبع تغذیه باشد – تابلوی برق و پریز را بررسی کنید. یک سوئیچ درب معیوب نیز می تواند مقصر باشد، مانند فیوز حرارتی بد، بلوک ترمینال، ترموستات یا کلید استارت. با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

4. لباس ها زمان زیادی برای خشک شدن نیاز دارند

اگر لباس‌هایتان به سرعت قبل خشک نمی‌شوند، فیلتر پرز خود را تمیز کنید. همچنین باید شیلنگ هواکش خشک کن خود را برای انسداد بررسی کنید. تجمع پرزها، اجسام خارجی یا حتی لانه پرنده می تواند شلنگ هواکش را مسدود کند و زمان خشک شدن را افزایش دهد.

5. خشک کن خیلی داغ می شود

خشک کن که خیلی داغ می شود وضعیت خطرناکی را به همراه دارد.

مشکل می تواند انسداد در دریچه هوا باشد که ممکن است خودتان بتوانید آن را برطرف کنید یا مشکلات کویل های گرمایش یا ترموستات ها که نیاز به تعمیرکار دارد. در هر صورت تا رفع مشکل از خشک کن استفاده نکنید. احتیاط کنید و قبل از دست زدن به خشک کن صبر کنید تا خنک شود.

ماشین لباسشویی یا خشک‌کنی که به درستی کار نمی‌کند، می‌تواند به طور واقعی روی کارهای روزمره شما تأثیر بگذارد. بیاموزید که چه مشکلاتی را می‌توانید برطرف کنید و به تعمیرکار نیاز دارند تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن ماشین لباسشویی یا خشک‌کن خود را دوباره به کار بیاندازید.

گارانتی خود را بررسی کنید

اگر از این نکات استفاده می کنید و هنوز با ماشین لباسشویی یا خشک کن خود مشکل دارید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که از متخصصان کمک بگیرید. اما قبل از اینکه هر مقدار پول غیر ضروری را خرج کنید، بررسی کنید که آیا تحت پوشش گارانتی هستید یا خیر. اگر ضمانت نامه ای برای لوازم خانگی خود ندارید، ممکن است ایده خوبی باشد که به دنبال خرید آن باشید تا تحت پوشش باشید.

چرا الو تعمیر را به‌عنوان برترین مرکز خدمات و تعمیر لباسشویی اوشن در مشهد را انتخاب کنیم؟

 • دارای پشتیبانی 24 ساعته؛
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)؛
 • کادری دوره‌دیده و تحصیل‌کرده در زمینه‌ی برند لباسشویی شما؛
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه شما؛
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه؛
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم‌خانگی؛
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده؛
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده؛
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده؛
 • حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت آداب مشتری‌مداری؛
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا؛

پس همین‌الان با الو تعمیر تماس بگیرید تا از مزیت‌های دریافت یک خدمات عالی و استاندارد در زمینه‌ی تعمیر لباسشویی اوشن خود بهره‌مند شوید.