تعمیر مایکروویو هیتاچی در گلستان

مرکز تعمیرات هیتاچی با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیر مایکروویو هیتاچی در گلستان با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام نقاط گلستان در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات مایکروویو هیتاچی خود با شماره تلفن 01791011680 تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما در هر نقطه ای از گلستان یا اطراف گلستان مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات هیتاچی میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

جهت تماس با مرکز تعمیرات هیتاچی بر روی این شماره 01791011680 و یا عکس زیر کلیک کنید.

مشکلات رایج مایکروویو

مشکلی در تامین برق دستگاه وجود دارد

مشکلی در تامین برق دستگاه وجود دارد ممکن است مایکروویو شما به دلیل مشکل در منبع برق آن، برق را قطع کند. توصیه می کنیم به سوکت نگاهی بیندازید تا ببینید آیا ممکن است ذوب شده باشد یا خیر. اگر نمی توانید مایکروویو خود را از برق بکشید، ممکن است پریز و دوشاخه با هم ذوب شده باشند، در این صورت باید منبع برق را بچرخانید و سعی کنید کمی نیرو وارد کنید تا از هم جدا شوند. در صورت لزوم با یک برقکار تماس بگیرید.

موتور صفحه گردان خیس است

موتور سینی گردان مرطوب است موتور صفحه گردان مایکروویو شما را قادر می سازد تا غذا را به طور یکنواخت بپزد. این امکان وجود دارد که وقتی غذای خود را در مایکروویو می گذارید، نوعی مایع از زیر صفحه گردان پخش شده و فراموش کرده اید که آن را تمیز کنید. این مایع می‌توانست راه خود را به موتور پیدا کند و باعث نشت برق و قطع مدار قطع شود. می توانید موتور را با استفاده از مولتی متر در حالت اهم متر بررسی کنید. با جدا کردن مایکروویو از منبع برق و تخلیه خازن شروع کنید. سپس موتور صفحه گردان را که در زیر دستگاه قرار دارد پیدا کنید. سپس، تمام کانکتورها را جدا کرده و دو پروب مولتی متر (در حالت اهم متر)

را روی پایانه های موتور قرار دهید تا تداوم را بررسی کنید (معمولاً باید بین 6 تا 11 کیلو اهم را نشان دهد).
همچنین می توانید با قرار دادن یکی از پروب های مولتی متر (هنوز در حالت اهم متر) روی شاسی فلزی دستگاه و دیگری روی یکی از پایانه های موتور بررسی کنید که آیا موتور نشتی برق دارد یا خیر. اگر یک قرائت تداوم دریافت کردید (مقداری نمایش داده می شود)، به این معنی است که موتور معیوب است.
مطمئن شوید که دستورالعمل های ایمنی ارائه شده در ابتدای این راهنمای عیب یابی را به دقت دنبال می کنید.

قفل ایمنی درب شکسته است

گیره ایمنی درب شکسته استمکانیسم قفل ایمنی در مایکروویو شما شامل چندین کلید کوچک است. اگر هر یک از قلاب های قفل در شکسته باشد یا هر یک از کلیدها معیوب باشد، دستگاه کار نمی کند. این همچنین می تواند باعث شود که فیوز مایکروویو منفجر شود یا مدار شما را قطع کند. می توانید با استفاده از مولتی متر در حالت اهم متر ابتدا در حالت باز و سپس بسته درب را تست کنید. محفظه بیرونی مایکروویو خود را باز کنید و میکروسوئیچ های قفل در را پیدا کنید. تمام کانکتورهای الکتریکی را جدا کنید و دو پروب مولتی متر را روی پایانه های میکروسوئیچ قرار دهید. شما باید در یکی از دو موقعیت هر سوئیچ یک مقدار دریافت کنید (یعنی در باز یا بسته درب).
مطمئن شوید که به یاد داشته باشید دستورالعمل های ایمنی ارائه شده در ابتدای این مقاله را دنبال کنید.

مگنترون نشتی الکتریکی دارد

تعمیر مایکروویو هیتاچی در گلستان
تعمیر مایکروویو هیتاچی در گلستان

مگنترون دارای نشتی الکتریکی است. مگنترون درون محفظه بیرونی مایکروویو قرار دارد. انرژی آن از جریان الکتریکی تامین شده به دستگاه تامین می شود و امواج الکترومغناطیسی ساطع می کند. اگر نشتی برق داشته باشد، مدارشکن را قطع می کند. مهم: فراموش نکنید که دستورالعمل های ایمنی ارائه شده در ابتدای این راهنمای عیب یابی را دنبال کنید. قبل از آزمایش این قطعه، بررسی کنید که مولتی متر شما قطعاً روی “Ohms Ω” تنظیم شده است و مطمئن شوید که خازن را تخلیه کرده اید. برای اندازه گیری، کانکتورهای مگنترون را جدا کرده و پروب های مولتی متر را روی پایانه های آن قرار دهید. اگر مقداری که به دست می آورید حدود صفر باشد، مگنترون به درستی کار می کند و منبع خطا نیست.

برای تأیید نتیجه، همچنین بررسی کنید که آیا جریانی در جایی نشتی وجود دارد یا خیر. برای این کار، نوک یکی از پروب های مولتی متر را روی محفظه فلزی بیرونی مگنترون و پروب دیگر را روی یکی از پایانه های اتصال آن قرار دهید. عملیات را برای هر ترمینال تکرار کنید. اگر هیچ مقداری بدست نیاوردید، این تایید می کند که نشتی الکتریکی وجود ندارد. هرگز این قطعات را بدون جدا کردن دستگاه از برق و تخلیه خازن آزمایش نکنید. خطر برق گرفتگی وجود دارد. اگر آزمایشات شما معیوب بودن مگنترون را ثابت کرد، آن را تعویض کنید.

خازن معیوب است

خازن معیوب است خازن انرژی را ذخیره می کند سپس آن را در حالت تقویت شده آزاد می کند. اگر معیوب باشد، دستگاه هنگام کار صدای بلندی از خود تولید می کند و در نهایت فیوز آن را منفجر می کند یا حتی برق شما را قطع می کند. خازن را آزمایش نکنید، مگر اینکه ابتدا آن را از منبع برق جدا کرده باشید و با اتصال کوتاه آن با یک ابزار عایق الکتریکی، آن را تخلیه کرده باشید. در غیر این صورت با خطر برق گرفتگی مواجه خواهید شد.

کانکتورها را از خازن جدا کنید سپس نوک پروب های مولتی متر خود را (در حالت اهم متر) روی هر یک از پایانه های خازن قرار دهید. اگر مقداری بدست نیاوردید، خازن معیوب است.

همچنین می توانید بررسی کنید که آیا خازن نشتی الکتریکی دارد یا خیر. برای انجام این کار، یکی از پروب های مولتی متر را روی یکی از پایانه های خازن و پروب دیگر را بر روی قاب/محفظه فلزی دستگاه قرار دهید. همین آزمایش را روی هر یک از پایانه های خازن انجام دهید. شما نباید هیچ مقداری را بدست آورید. اگر این کار را انجام دهید، این قطعه باید تعویض شود.

دیود ولتاژ بالا دارای اتصال کوتاه است

تعمیر مایکروویو هیتاچی در گلستان
تعمیر مایکروویو هیتاچی در گلستان

دیود ولتاژ بالا اتصال کوتاه دارد دیود ولتاژ بالا از پشته ای از هشت دیود تشکیل شده است. به دلیل این انباشته شدن، دیود HV را نمی توان با مولتی متر بررسی کرد. یک سر آن به خازن و سر دیگر آن به زمین مایکروویو شما متصل می شود. اگر دیود HV اتصال کوتاه یا نشتی برق داشته باشد، ممکن است دستگاه شما صدای بلندی ایجاد کند و در نهایت فیوز را منفجر کند یا مدار را قطع کند. تعویض دیود HV معمولاً دشوار نیست و خرید آنها بسیار ارزان است. با این حال، اگر تصمیم به انجام این کار دارید، مطمئن شوید که دستورالعمل های ایمنی را که در بالا توضیح داده شده است، دنبال کنید.

ترانسفورماتور معیوب است

ترانسفورماتور معیوب است ترانسفورماتور ولتاژ بالا جریان الکتریکی را تقویت می کند تا مگنترون بتواند کار کند. یک سر ترانسفورماتور مستقیماً به زمین دستگاه متصل می شود. اگر ترانسفورماتور معیوب باشد، دستگاه صدای زیادی ایجاد می کند و می تواند مدار را قطع کند یا فیوز را منفجر کند. اگر این اتفاق بیفتد، مایکروویو شما نمی تواند کار کند. قبل از بررسی و تست این قطعه، دستورالعمل های ایمنی ارائه شده در ابتدای این مقاله را به دقت مطالعه کنید. اگر از انجام این کار غفلت کنید، خطر برق گرفتگی خود را دارید.

تایمر گیر کرده است

تایمر مسدود شده است تایمر مایکروویو شما از نظر طراحی مکانیکی یا الکترونیکی خواهد بود. اگر هر یک از کنتاکت های الکتریکی تایمر آسیب ببیند، ممکن است مدار قطع شود یا فیوز منفجر شود. شما می توانید وضعیت این قطعه را بررسی کنید، اما مطمئن شوید که هنگام انجام این کار به دستورالعمل های ایمنی توجه جدی داشته باشید.

چرا الو تعمیر را به‌عنوان برترین مرکز خدمات و تعمیر مایکروویو هیتاچی در گلستان را انتخاب کنیم؟

 • دارای پشتیبانی 24 ساعته؛
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)؛
 • کادری دوره‌دیده و تحصیل‌کرده در زمینه‌ی برند مایکروویو شما؛
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه شما؛
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه؛
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم‌خانگی؛
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده؛
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده؛
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده؛
 • حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت آداب مشتری‌مداری؛
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا؛

پس همین‌الان با الو تعمیر تماس بگیرید تا از مزیت‌های دریافت یک خدمات عالی و استاندارد در زمینه‌ی تعمیر مایکروویو هیتاچی خود بهره‌مند شوید.