تعمیر مایکروویو وستینگهاوس در گلستان

مرکز تعمیرات وستینگهاوس با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیر مایکروویو وستینگهاوس در گلستان با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام نقاط گلستان در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات مایکروویو وستینگهاوس خود با شماره تلفن 01791011680 تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما در هر نقطه ای از گلستان یا اطراف گلستان مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات وستینگهاوس میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

جهت تماس با مرکز تعمیرات وستینگهاوس بر روی این شماره 01791011680 و یا عکس زیر کلیک کنید.

چرا مایکروویو من به دکمه هایی که فشار می دهم پاسخ نمی دهد؟

1. پنل کنترل معیوب. در بیشتر مواردی که دکمه های مایکروویو کار نمی کنند، علت رایج نقص کنترل پنل است. اگر برخی از دکمه‌ها خوب کار می‌کنند در حالی که برخی دیگر خوب کار نمی‌کنند، ممکن است مجبور شوید تاچ پد و کنترل پنل را تعویض کنید.

چگونه مایکروویو خود را ریست کنم؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مایکروویو خود را از پریز برق جدا کنید. دو دقیقه یا حداقل تا زمانی که مایکروویو دوباره تنظیم شود صبر کنید. در طول این مدت زمانی که مایکروویو ریست می‌شود، حتماً آن را از برق جدا کنید. پس از تنظیم مجدد مایکروویو، می توانید مایکروویو را دوباره به پریز برق وصل کنید.

چه چیزی باعث از کار افتادن مایکروویو می شود؟

مایکروویو که به خودی خود روشن نمی شود یا در حال خاموش شدن است معمولاً به دلیل گرمای بیش از حد یا منبع تغذیه کم ایجاد می شود. با این حال، اگر مایکروویو شما اصلاً گرم نمی شود، می تواند در حالت دمو باشد. می‌توانید مایکروویو خود را برای نشانه‌های داغ شدن بیش از حد و از دست دادن برق بررسی کنید، یا حالت دمو را برای حل مشکل غیرفعال کنید.

اگر مایکروویو از کار افتاد چه باید کرد؟

بررسی کنید که مایکروویو در حالت دمو نیست.
ویژگی تایمر آشپزخانه را بررسی کنید.
درب را بازرسی کنید.
بررسی کنید که از همه طرف فاصله کافی وجود دارد.

چگونه می توانم کنترل پنل مایکروویو خود را ریست کنم؟

مایکروویو را از برق بکشید یا کلید برق خانه را به مدت 30 ثانیه خاموش کنید. دوباره برق را وصل کنید، یا کلید مدار را بازنشانی کنید، و واحد برنامه ریزی مجدد را امتحان کنید. کلید برق خانه را چک کنید.

چرا مایکروویو ناگهان از کار می افتد؟

تعمیر مایکروویو وستینگهاوس در گلستان
تعمیر مایکروویو وستینگهاوس در گلستان

شایع ترین علت کار نکردن اجاق مایکروویو، سوختن فیوز اصلی است. فیوز اصلی مایکروویو جریان الکتریسیته را در صورت عبور بیش از حد از آن قطع می کند. همچنین ممکن است فیوزهای حرارتی، فیوزهای حفره ای و محافظ های حرارتی وجود داشته باشند که در صورت گرم شدن بیش از حد مایکروویو، جریان الکتریکی را قطع می کنند.

اگر مایکروویو شما کار نمی کند چه باید کرد؟

نکات عیب یابی ما به شما دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه گرم کردن غذای مورد علاقه خود را با مایکروویو ارائه می دهد. روی علامتی که با مشکل مایکروویو سامسونگ مطابقت دارد کلیک کنید. ما لیستی از دلایل احتمالی را ارائه می دهیم، قطعات جایگزین را آماده می کنیم و ویدیوهای مفیدی را ارائه می دهیم تا بتوانید خودتان تعمیر را انجام دهید.

چرا مایکروویو من بعد از 3 ثانیه خاموش می شود؟

اجاق مایکروویو بعد از 3 ثانیه خاموش می شود ممکن است یک قطعه خراب یا خراب در مایکروویو شما باشد. می توانید یک سوئیچ درب خراب، یک برد کنترل اصلی معیوب، و چند قسمت دیگر که می توانند باعث خاموش شدن مایکروویو شما شوند، داشته باشید. صفحه ما را در اینجا ببینید چگونه خاموش شدن مایکروویو را بعد از 3 ثانیه رفع کنیم.

چرا همزن روی مایکروویو من کار نمی کند؟

قدرت مایکروویو ممکن است در یک منطقه خاص در مایکروویو متمرکز شود. وقتی این اتفاق می افتد به احتمال زیاد همزن مایکروویو کار نمی کند. همچنین دیود ولتاژ بالا را بررسی کنید زیرا ممکن است کوتاه شود. دیود ولتاژ بالا را می توان با استفاده از اهم متر تست کرد تا ببیند آیا نیاز به تعویض دارد یا خیر.

اگر صفحه کلید مایکروویو من کار نمی کند چه باید بکنم؟

سیم هایی را که جدا کرده اید دوباره وصل کنید و صفحه کلید خود را دوباره به مایکروویو وصل کنید. مایکروویو را دوباره به پریز برق وصل کنید و صفحه کلید را تست کنید. اگر دکمه‌های شما اکنون کار می‌کنند، مشکل ما حل شد، در غیر این صورت، ممکن است لازم باشد صفحه کلید را جدا کرده و کانکتور را عمیق‌تر فشار دهید.

چرا صفحه نمایش مایکروویو سامسونگ من کار نمی کند؟

تعمیر مایکروویو وستینگهاوس در گلستان
تعمیر مایکروویو وستینگهاوس در گلستان

راه حل های رایج برای: کار نکردن نمایشگر مایکروویو. راه حل 1: هیئت کنترل اصلی. اگر نمایشگر تا حدی خاموش شود، معمولاً صفحه نمایش خطا دارد. اگر نمایشگر اصلاً کار نمی کند، ممکن است برد کنترل اصلی یا برد صفحه نمایش مقصر باشد…. قسمت مورد نیاز

اگر مایکروفر شما کار نمی کند چه باید کرد؟

علائم خرابی تجهیزات خود را با لیستی از رایج ترین خرابی ها که در زیر آمده است مقایسه کنید. صرف نظر از مدل، اجاق‌های مایکروویو دستگاه مشابهی دارند و اغلب از همان خطاهای معمولی رنج می‌برند. صفحه نمایش و/یا فر کار نمی کند. اطمینان حاصل کنید که دوشاخه به درستی به پریز متصل شده است.

چرا الو تعمیر را به‌عنوان برترین مرکز خدمات و تعمیر مایکروویو وستینگهاوس در گلستان را انتخاب کنیم؟

 • دارای پشتیبانی 24 ساعته؛
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)؛
 • کادری دوره‌دیده و تحصیل‌کرده در زمینه‌ی برند مایکروویو شما؛
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه شما؛
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه؛
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم‌خانگی؛
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده؛
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده؛
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده؛
 • حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت آداب مشتری‌مداری؛
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا؛

پس همین‌الان با الو تعمیر تماس بگیرید تا از مزیت‌های دریافت یک خدمات عالی و استاندارد در زمینه‌ی تعمیر مایکروویو وستینگهاوس خود بهره‌مند شوید.