تعمیر یخچال و ساید کرال در مشهد

مرکز تعمیرات کرال با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر کرال   با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام نقاط  مشهد در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات یخچال فریزر کرال و یا ساید بای ساید کرال خود با شماره تلفن 05191011680   تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات کرال میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

جهت تماس با مرکز تعمیرات کرال بر روی این شماره 05191011680   و یا عکس زیر کلیک کنید.

نحوه تعمیر یخچال: اصول اولیه

ما خیلی به یخچال هایمان متکی هستیم. وقتی مشکلی پیش می‌آید، معمولاً باید فوراً رفع شود. برخی از مشکلات را می توان با تعمیر DIY حل کرد، در حالی که برخی دیگر نیاز به توجه یک متخصص دارند. قبل از برنامه‌ریزی تماس سرویس، این دلایل بالقوه و راه‌حل‌های ساده را بررسی کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن یخچال خود را به اوج عملکرد برگردانید.

5 مشکل و راه حل برتر یخچال

مشکل خود را انتخاب کنید تا راه حل های ساده را ببینید. همیشه راهنمای استفاده و مراقبت یخچال خود را برای دستورالعمل های عیب یابی خاص مدل بررسی کنید.

خنک کننده نیست یا خیلی گرم است
یخ کافی نیست
رطوبت یا یخ زدگی بیش از حد
خیلی پر سر و صدا
مشکلات توزیع کننده آب

1. یخچال سرد نمی شود یا خیلی گرم است

ممکن است دلیل ساده ای وجود داشته باشد که یخچال شما آنطور که انتظار دارید سرد نیست. اگر به تازگی نصب شده باشد، اخیراً مقدار زیادی غذا بارگیری کرده اید یا درها آن روز زیاد باز شده اند، ممکن است لازم باشد تا 24 ساعت صبر کنید تا دما دوباره پایین بیاید. اگر نه، این مراحل دیگر را برای محدود کردن علت انجام دهید.

تنظیمات دستی روی کنسول یخچال

تعمیر یخچال و ساید کرال در مشهد
تعمیر یخچال و ساید کرال در مشهد

دما را تنظیم کنید
دمای توصیه شده برای یخچال 37 درجه فارنهایت و فریزر 0 درجه فارنهایت است. اما، اگر یخچال شما در کنار منبع گرما یا در اتاقی گرمتر از حد معمول قرار دارد، ممکن است لازم باشد دما را از تنظیمات کارخانه تنظیم کنید.

کنسول یخچال با تنظیم خنک کننده خاموش روشن می شود

تنظیمات را بررسی کنید
تنظیمی که خنک کننده را محدود می کند ممکن است به طور تصادفی روشن یا روشن شده باشد. برای مثال، بسیاری از یخچال‌ها دارای تنظیمات «روشن/خاموش خنک‌کننده»، تنظیم «قطع برق» هستند که پس از قطع برق شروع می‌شود یا «حالت نمایشگاه» که وقتی یخچال را به خانه می‌آورید باید خاموش شود.

دریچه های هوا در پشت یخچال، نزدیک به بالا

بررسی کنید که آیا دریچه ها مسدود شده اند یا خیر
باید در جایی در یخچال شما دریچه هایی وجود داشته باشد که جریان هوا را از فریزر به یخچال افزایش دهد و همه چیز را خنک نگه دارد. مطمئن شوید که اینها توسط مواد غذایی مسدود نشده اند.

2. یخ ساز به اندازه کافی یخ درست نمی کند

تعمیر یخچال و ساید کرال در مشهد
تعمیر یخچال و ساید کرال در مشهد

یک یخ ساز استاندارد باید حدود سه پوند یخ در روز تولید کند. اگر یخچال شما به تازگی نصب شده است، ممکن است ۲۴ ساعت طول بکشد تا تولید یخ شروع شود و تا سه روز برای تولید کامل یخ طول بکشد. اگر اخیراً مقدار زیادی حذف شده باشد، ممکن است 24 ساعت طول بکشد تا دوباره پر شود. اگر یخ ساز شما به اندازه کافی یخ درست نمی کند، قبل از تماس با یک متخصص این سه مورد را امتحان کنید:

یخ ساز دستی روشن

مطمئن شوید که یخساز روشن است
گاهی اوقات یک یخ ساز ممکن است به طور تصادفی خاموش شود. با چرخاندن صفحه روی «Ice Maker On» یا حرکت دادن اهرم روی سطل یخ به پایین، آن را دوباره روشن کنید.

خط آب صاف کننده دستی پشت یخچال

بررسی کنید که آیا خط آب پیچ خورده است یا خیر
خط آب پشت یخچال را پیدا کنید. اگر حلقه یا پیچ خورده است، آن را صاف کنید تا جریان آب افزایش یابد.

شیر قطع کننده آب در دیوار

مطمئن شوید که دریچه های قطع کننده آب کاملا باز هستند
دوبار بررسی کنید که یخچال به منبع آب پشت یخچال وصل باشد. اگر چنین است، مطمئن شوید که تمام شیرهای قطع کننده آب کاملا باز هستند. شیر اصلی معمولاً در زیر سینک، در کابینت کنار یخچال یا زیرزمین قرار دارد، در حالی که ممکن است شیرهای اضافی در لوله وجود داشته باشد.

3. رطوبت اضافی در یخچال یا یخ زدگی در فریزر

حداقل میزان تراکم و رطوبت، به ویژه در شرایط رطوبت بالاتر، طبیعی است. برای جلوگیری از تجمع بیش از حد رطوبت، باز شدن درها را محدود کنید. همه اقلام را در یک زمان بیرون بیاورید، غذا را مرتب نگه دارید و در را در اسرع وقت ببندید. اگر همچنان متوجه رطوبت بیش از حد هستید، این سه مرحله را طی کنید:

درزگیر لاستیکی در تماس کامل با یخچال

مطمئن شوید که درب به درستی مهر و موم شده است
اطمینان حاصل کنید که درزگیرهای درب کاملاً با یخچال تماس دارند، بنابراین هیچ رطوبتی نمی تواند به داخل یخچال نفوذ کند. اگر اینطور نیست، بررسی کنید که چیزی مانع درب نشود.

دست پاک کن واشر لاستیکی خاکستری در خارج از در

واشر مهر و موم درب را پاک کنید
گاهی اوقات ممکن است تکه های غذا و خاک روی درزگیر درب جمع شود، بنابراین آنها را با یک پارچه ساده، آب و صابون پاک کنید.

پایه های صاف کردن یخچال در پایین یخچال

بررسی کنید که یخچال در سطح است
یخچال ناهموار می‌تواند باعث شود درب‌ها به‌درستی بسته شوند و رطوبت وارد شود. اگر به‌درستی نصب نشده باشد یا خود کف آن ناهموار باشد، می‌تواند باعث خم شدن یخچال شود. از یک تراز برای اندازه گیری از جلو به عقب و پهلو به پهلو استفاده کنید، سپس پاهای تراز را در صورت لزوم تنظیم کنید.

چرا الو تعمیر را به‌عنوان برترین مرکز خدمات و تعمیر یخچال و ساید كرال در مشهد را انتخاب کنیم؟

 • دارای پشتیبانی 24 ساعته؛
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)؛
 • کادری دوره‌دیده و تحصیل‌کرده در زمینه‌ی برند یخچال و ساید شما؛
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه شما؛
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه؛
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم‌خانگی؛
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده؛
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده؛
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده؛
 • حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت آداب مشتری‌مداری؛
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا؛

پس همین‌الان با الو تعمیر تماس بگیرید تا از مزیت‌های دریافت یک خدمات عالی و استاندارد در زمینه‌ی تعمیر یخچال و ساید كرال خود بهره‌مند شوید.